פיקוח באתרי בנייה

פיקוח באתרי בנייה הינו שירות חיוני שנועד להבטיח את בטיחות צוותי העבודה והתשתיות, כמו גם את שלומם של משתמשי הדרך והולכי הרגל – כך זה עובד!

אין זה סוד כי מדינת ישראל ממשיכה להתפתח בקצב מסחרר.
לצד הגאווה עצם היותנו אומת סטארט-אפ מנצחת עם מוחות מבריקים, יצואנית איכותית של מגוון מוצרים ובעלת הישגים יוצאי דופן ב-73 שנות עצמאות בלבד.
מספיק לנסוע בכבישי הארץ או לשוטט בתוך ערי ישראל על מנת להיווכח בתנופת פיתוח חסרת תקדים שמשרתת את הציבור לאורך כל ימות השנה.

פיקוח תנועה באתרי תנועה - כח פיקוח בתנועה

חלק בלתי נפרד מהצלחת פיתוח התשתיות הללו נעשית באמצעות שירותי פיקוח באתרי בנייה.
מדובר למעשה בפקחי תנועה מיומנים הנדרשים לתמרן בין הבטחת בטיחותם של צוותי העבודה והתשתיות, יחד עם שלומם של משתמשי הדרך והולכי הרגל.
מדובר אפוא בתפקיד קריטי ומציל חיים, שיש בו בכדי למנוע סכנה, ומנגד לסייע בשמירת הסדרי התנועה, תוך הפרעה מינימלית ככל הניתן לעוברים והשבים באזור.

חשוב להבהיר כי על מנת לשמש כפקחי תנועה נדרשת הסמכה על ידי אגף התנועה במשטרת ישראל יחד עם חברת "נתיבי ישראל", שכן רק לאחר ביצוע ההסמכה בצורה מלאה ומקיפה, יוכלו הפקחים להתחיל בעבודה סדירה בפרויקטים השונים, הדורשים גילוי אחריות ויכולת הסתגלות לעבודה בכל שעות היממה ובכל מזג אוויר.

צפו באזורי שירות של קבוצת הכוונה בתנועה

פיקוח באתרי בנייה – איתכם לאורך כל הדרך

חברת "פיקוח בתנועה" נחשבת שלא בכדי לאורים ותומים בתחום מערך פקחי התנועה.
צוות החברה מורכב מפקחים מנוסים ואחראים, המיומנים בתפעול מיטבי של עבודות מכל קשת התחומים, לרבות עבודות תשתית, עבודות בינוי ועד לפרויקטים בכל קנה מידה הן בכבישים עירוניים או בין-עירוניים, ואף בתוך שטחים אורבניים צפופים.

בעזרת הניסיון הרב שצברנו בתחום במרוצת השנים, אנו מסוגלים להתחייב על הבטחת מערך פקחי תנועה ראשון במעלה, המבצע את עבודתו בשילוב אביזרים פרקטים ייעודיים, תוך שמירה על סביבת עבודה נקייה ובטיחותית.
אנו סמוכים ובטוחים כי בחירה בשירותי החברה עתידים לספק "שקט נפשי" לכל הגורמים המעורבים ובכפוף ליעדים שהוגדרו מראש על ידי קהל הלקוחות.

שתפו את הכתבה

כתבות נוספות

צרו איתנו קשר

דילוג לתוכן